Apie mus

Baltijos implantologijos centras Panevėžyje ir Utenoje

Pirmasis Baltijos implantologijos centras Panevėžyje duris atvėrė 2015 metų vasarą. Lygiai po metų pacientus apsilankyti pakvietėme ir į modernią odontologijos kliniką Utenoje.

Itin patogiose vietose įsikūrusiose klinikose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. Čia, teikiant visas odontologijos paslaugas, taikomos pasaulyje išbandytos naujausios technologijos.

Mūsų pacientams, gyvenantiems Aukštaitijoje, nebereikės važiuoti į Vilnių, Kauną ar Šiaulius! Jeigu Jums prireikė odontologo pagalbos, ‎mes galime Jums padėti! Baltijos implantologijos centras – tai profesionalų komanda, besirūpinanti Jūsų šypsena. Mes suteikiame kvalifikuotą odontologinę pagalbą terapijos, endodontijos, dantų protezavimo, implantavimo, ortodontijos, higienos, vaikų odontologijos srityse.

Baltijos implantologijos centre dirba visų specializacijų gydytojai odontologai, turime visą tyrimams reikalingą įrangą. Viską atliksime maksimaliai greitai ir vienoje vietoje: terapiją, endodontiją (kanalų gydymą), burnos higieną, dantų balinimą, ortodontinį dantų tiesinimą, chirurginį paprastą ir sudėtingą dantų šalinimą, kaulo augmentaciją, sinuso pakėlimo operacijas, implantaciją (įskaitant ir 4 implantus viso žandikaulio dantims atkurti) bei visų rūšių dantų protezavimą.

Baltijos implantologijos centras orientuotas į glaudų paciento, ortodonto, gydytojo odontologo, chirurgo ir dantų techniko‎ bendradarbiavimą!

Mūsų centras sujungtas su viena moderniausių Šiaurės Lietuvos dantų gamybos laboratorijų. Laboratorija aprūpinta moderniausia įranga ir atlieka pačius sudėtingiausius darbus iš visų rūšių medžiagų – ir presavimo, ir frezavimo technologijomis. Čia dirba aukščiausios kvalifikacijos dantų technikai, turintys ilgametę patirtį, įgytą dirbant Vokietijoje, kuriems būdinga ypatinga darbų kokybė ir estetika.

Dantų protezai mūsų laboratorijoje gali būti gaminami pasitelkiant naujausias skaitmenines technologijas. Dantų protezas gali būti frezuojamas iš pasirinktos medžiagos – bemetalės keramikos, kompozito ar plastmasės.

Taikomos naujausios dantų gydymo metodikos.

Prarasti dantys kokybiškai atkuriami naudojant implantus ir dantų protezus. Mūsų profesionali komanda gamina ir pavienius, ir viso žandikaulio įvairių situacijų bei technologijų protezus, tvirtinamus kaip prisukamas konstrukcijas ar cementuojamus vainikėlius bei tiltinius protezus ant individualių cirkonio ar standartinių atramų.

Naudojame pasaulyje žinomų gamintojų implantus. Sudėtingoms operacijoms pasitelkiame labai tikslius chirurginius gidus.

Baltijos implantologijos centre Jūs rasite tai, kas yra naujausia ir efektyviausia odontologijos srityje. Čia dirba kvalifikuoti gydytojai, naudojama naujausia įranga ir kokybiškos medžiagos. Mūsų atlikti darbai – tikslūs, ilgaamžiai, funkcionalūs ir estetiški.

Naudojame tik aukščiausios kokybės ir estetikos plombas: IPS Empress Direct su keramikos užpildu, kurios yra atsparios greitam dėvėjimuisi.

Mūsų kompetentinga, aukščiausią kvalifikaciją turinti komanda rūpinasi ir nepriekaištingo aptarnavimu. Mums svarbu, kad galėtumėte džiaugtis ne tik sveika, gražia bei spindinčia šypsena, bet ir kiekviena minute, praleista Baltijos implantologijos centre. Kurdami klinikos aplinką, mes galvojome apie Jus! Tikime, kad liksite patenkinti klinikos atmosfera ir teikiamų paslaugų kokybe.

Patogus privažiavimas ir nemokamas automobilių statymas, bevielis internetas, jauki aplinka, vėdinamos ir kondicionuojamos patalpos, rami muzika, kavos ar arbatos puodelis laukiančiajam, profesionalus personalas – tai klinika, kurioje gera būti.

Reguliariai lankydamiesi odontologijos klinikoje, ne tik išsaugosite sveikus dantis, žavingą šypseną, bet ir pasitikėjimą savimi. Mes rūpinamės Jūsų dantų sveikata ir estetika!

Kodėl rinktis mus?

 • 500
  laimingų klientų
 • 200
  sutvarkytų dantukų
 • 10+
  metų patirtis
 • 30
  gydytojų
 • 2000
  sveikų burnų

Atsiliepimai

 • Artūras

  “ Sveiki,Vakar po laikinų dantų įstatymo, galbūt nesugejau ir buvau pats dar šoko būsenoje, tad galbūt nesugebėjau tinkamai išreikšti padėkos. Ir tikrai iš visos širdies noriu padėkoti dar kartą už jūsų švelnumą, supratimą ir atidumą tvarkant man dantis. Jūs tikrai sugebėjote padėti man perkopti skausmo baimę, ir patvirtinti kad galima tvarkytis dantis be skausmo ir baimės. Dar kartą didžiausias ir nuosirdziausias AČIŪ, už Jūsų atlikta ne tik darbą bet ir sugebėjimą perlipti baimės laiptus. Dar kartą Ačiū!! ”

 • Tomas

  “ Esu be galo patenkintas, kad papuoliau į šią modernią kliniką. Gydžiausi kelis dantis ir gavau profesionalią bei operatyvią pagalbą, išsamų paaiškinimą apie mano dantų būklę ir aiškų gydymo planą. Lankiausi pas skirtingas gydytojas ir nuoširdžiai noriu padėkoti už puikų jų darbą. Jaunas, profesionalus kolektyvas, rekomenduoju šią kliniką visiems-nenusivilsite. ”

 • Sigita

  “ Esu patenkinta šios klinikos darbu, o ypatingai gydytojos Vaidos Puodžiūnaitės darbu. Grįžau iš užsienio, priemė tikrai greitai. Atliko ši gydytoja darbą kruopščiai ir kantriai, suteikė daug reikalingos informacijos ir atsakė į man rupimus klausimus. Linkiu šiai klinikai klestėti ir toliau !!!!!! ”

Palikite atsiliepimą

Registruokitės konsultacijai