Dantų balinimas

Didžiuojamės galėdami savo pacientams pasiūlyti inovatyviausią dantų balinimo technologiją „BEYOND® Polus® Advanced Teeth Whitening System“, 2017 metais sukurtą ir pagamintą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šio gamintojo sistemos 7-erius metus iš eilės „American Dental Advisor“ nepriklausomų vertintojų buvo išrinktos Pasaulio geriausiomis dantų balinimo sistemomis.

BEYOND dantų balinimas: greitas, efektyvus ir saugus

Bėgant metams, dantys tamsėja, tam įtakos taip pat turi tabako, medikamentų, gėrimų, tam tikro maisto vartojimas. Laimei, galime įveikti daugelį dantų patamsėjimo priežasčių. Balinimo procedūra yra neskausminga, tačiau dėl skirtingos kiekvieno žmogaus dantų struktūros po procedūros jie gali kuriam laikui būti jautresni.

Registruokitės konsultacijai

Apie „BEYOND Polus“ dantų balinimo sistemą

Mūsų klinikose naudojama „BEYOND Polus“ dantų balinimo sistema, kuri yra viena naujausių ir pažangiausių iš šiuo metu esančių rinkoje sistemų. Štai keletas jos funkcionalumų ir privalumų:

– Halogeninis dantų balinimo prietaisas, LED lempa ir žemo lygio lazerio terapija (LLLT).

– Pažangi šviesos filtravimo sistema neleidžia prasiskverbti kenksmingiems ultravioletiniams spinduliams, užtikrindama paciento saugumą ir komfortą.

– „LightBridge™” technologija pagrįsta „Polus™” sistema neišskiria UV spindulių, jie ir karštis filtruojami specialiai padengtu lęšiu ir daugiau nei 12 000 optinių skaidulų.

– Galinga – 150 vatų halogeninė lempa, generuodama didelės koncentracijos mėlyną šviesą (šviesos bangos ilgis 480–520 nanometrų), pasiekia greitesnius rezultatus.

– Proceso metu pasiekiama ženkliai mažesnė temperatūra nei panašiais įrenginiais. Tai užtikrina paciento komfortą ir sumažina dantų jautrumą po procedūros.

Kaip veikia dantų balinimas?

Mūsų naudojama pažangi dantų balinimo procedūra, iš tiesų, yra gana paprasta. Dantys padengiami aukštos technologijos balinimo geliu, apsaugant juos ir dantenos nuo poveikio. Tuomet speciali mažos temperatūros BEYOND šviesa aktyvuoja balinamąjį gelį, kad jis galėtų įsiskverbti į emalį bei dentiną ir pasiektų giliuosius dantų pigmentus. Tai kartojama tris 10–15 minučių sesijas. Maždaug per valandą Jūsų dantys taps 5–14 atspalvių šviesesni. Vidutinis pašviesėjimas siekia 8 atspalvius (gamintojo apskaičiuotas vidutinis dantų pašviesėjimas), o tai smarkiai lenkia šiuo metu rinkoje esančias panašias sistemas. Didžiausias efektas jaučiamas dantims, kurie yra patamsėję nuo rūkymo, nuolatinio kavos ar raudonojo vyno vartojimo.

Nusprendus balintis dantis, visų pirma, rekomenduojame atvykti į kliniką pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ar burnos higienistu. Labai svarbu diagnozuoti dantų spalvos pokyčių priežastį ir, įvertinus klinikinę situaciją, kartu su pacientu ir odontologų komanda nuspręsti, ar dantų balinimas pacientui yra būtinas. Dantų balinimo rezultatas būna skirtingas kiekvienam pacientui ir priklauso nuo daugelio faktorių: danties audinių struktūros ir užterštumo, balinamosios medžiagos ir jos koncentracijos, kontaktinio laiko ir kt.

Dantu-balinimas-Beyond-Polus-lempa
Pažamgi dantų balinimo sistema BEYOND

Dažniausi klausimai

Kuo skiriasi dantų balinimas namie ir kabinete?

Dantų balinimas namuose: pagal paciento dantis pagaminamos specialios formelės – kapos, į kurias pacientas nakčiai tolygiai prideda balinamojo gelio ir užsideda ant dantų. Dantų balinimas kapomis trunka apie dešimt dienų, priklausomai nuo pageidaujamo efekto.

Dantų balinimas specialisto kabinete skiriasi tuo, kad pacientui apsilankius pas gydytoją, dantys tampa baltesni jau po vieno apsilankymo. Dantims balinti kabinete ir namuose yra naudojama ta pati medžiaga, tik skirtingų koncentracijų. Balinant dantis galimas šalutinis poveikis – laikinas dantų jautrumas, kuris gali tęstis iki dviejų savaičių. Pageidaujant labai stipraus efekto, pirmiausia balinama kabinete, o jau paskui balinimas tęsiamas namuose.

Ar visada galima balinti dantis?

Balinimas rekomenduojamas visiems asmenims (nuo 16 metų), išskyrus kai kuriuos atvejus: didelius dantų audinių defektus, nėštumo ir laktacijos metu, vykstant ortodontiniam gydymui, esant alergijai balinimo medžiagoms ar ypač jautrius dantis turintiems pacientams.

Registruokitės konsultacijai