Dantų implantai

Dantų implantai – galimybė vėl jaustis laisvai prie stalo ir drąsiai šypsotis

Dantų implantacija  – odontologijos šaka, apimanti iškritusių ar pašalintų dantų rekonstrukciją ir jų sutvirtinimą natūraliomis arba sintetinėmis medžiagomis.

Dantų implantai – pastovus natūralių dantų pakaitalas. Dėl dantų trūkumo kenčia ne tik šypsenos estetika, bet ilgainiui pašlyja ir žmogaus sveikata: sutrinka skrandžio veikla, išsikraipo sukandimas, sunyksta žandikaulio kaulas, pasikeičia veido forma ir net išsivysto baimė šypsotis, bendrauti bei kitos psichologinės problemos.

Šiuolaikinis odontologinis gydymas siūlo atkurti sveiką šypseną dantų implantacijos būdu. Savo savybėmis implantuoti dantys visiškai prilygsta natūraliems dantims. Jais galima laisvai kramtyti net ir kiečiausią maistą, o protezo nereikia išimti. Be to, danties implantas neleidžia tirpti žandikaulio kaului, taip išsaugodamas ne tik paciento sveikatą, bet ir grožį.

Bet kuriuo Jums patogiu metu galite apsilankyti pas mūsų profesionalius, ilgametę patirtį turinčius gydytojus implantologus apžiūrai ir konsultacijai. Tai Jums nieko nekainuos!

Registruokitės konsultacijai

Taip pat skaitykite:

 

Kas yra dantų implantai?

Dantų implantai yra dirbtinės dantų šaknys, kuriais sukuriama atrama atkuriamiems dantims. Skirtingai nei dantų protezai (pasinaudojant esamų dantų atrama), tilteliai ar karūnėlės, dantų implantai yra populiarus, efektyvus ir ilgalaikis būdas atkurti prarastus dantis žmonėms, kurie patiria nepatogumą jų neturėdami.

Sužinoti daugiau

 

Dantų implantai ar tiltelis?

Praradę dantį dažnai susijaudiname ir pasimetame, todėl tampa sunku išsirinkti būdą, kuriuo jį atkursime. Dantų tiltelis ar implantacija – dažnas klausimas, su kuriuo susiduriame tokiu atveju.

Sužinoti daugiau

 

Ar žinojote? Dantų implantų evoliucija

Tūkstančius metų įvairios civilizacijos bandė išspręsti prarastų dantų problemą, bandydami „implantuoti” įvairius svetimkūnius į žandikaulį. Kasinėdami archeologai atrado majų žandikaulių, datuojamų 600 metų prieš Kristų, kuriuose buvo įstatyta jūros kriauklių ar tašytų akmenukų.

Sužinoti daugiau

Implantavimo paslaugas teikiame ir išsimokėtinai.

Suteikiame galimybę rinktis implantus:

 

Nemokama konsultacija
Dantų implantacijos etapai

Dantų implantai Panevėžyje: Kniaudiškių g. 46, LT-37122. Kontaktai.
Dantų implantai Utenoje: K. Donelaičio g. 12, LT-28141. Kontaktai.

Dažniausi klausimai

Kiek metų implantai yra tinkami naudoti?

Teigiama, kad implantams suteikiama viso gyvenimo garantija. Tai tiesa – juos gaminančios įmonės ir klinikos gali suteikti tokią garantiją, tačiau, kaip ir tikri dantys, implantai nebūtinai gali likti nepriekaištingos būklės. Tai labai priklauso nuo individualių dalykų. Jeigu po implantacijos visi dantys bus prižiūrimi tinkamai, laikantis higienos patarimų, jie bus puikios būklės visą gyvenimą. Tačiau jei nebus laikomasi burnos higienos, jie džiugins patvarumu, estetiškumu tiek, kiek ir natūralūs dantys. Kaulas gali nykti tiek aplink natūralius dantis, tiek aplink implantus.

Kaip vyksta implantacijos procedūra?

Dažniausiai žmonės labai bijo implantacijos procedūros, ypač, kai ji vadinama operacija. Iš tikrųjų pati implantacijos procedūra nėra baisesnė ar skausmingesnė už paprastą danties traukimą. Naudojamas toks pat nuskausminimo būdas, kaip traukiant dantį ar jį taisant – vaistai suleidžiami mažu bakstelėjimu. Po to žmogus jaučia, kad kažkas daroma burnoje, tačiau skausmo ir diskomforto nebūna.

Registruokitės konsultacijai