Naujasis „Carestream“ 3D dantų rentgeno aparatas CS 8100 3D – tai visi 3D technologijų privalumai, kuriuos dabar galime naudoti kasdien.

Saugesnė diagnostika: galima kontroliuoti kiekvienos diagnozės trukmę, rezoliuciją ir naudoti itin mažą radiacijos dozę. Skenavimo trukmė yra ženkliai trumpesnė nei kitų įprastų kompiuterinių tomografų.

Šiuo aparatu daromos ir tradicinės panoraminės nuotraukos, ir rentgenogramos, reikalingos endodontiniam gydymui, taip pat prieš dantų implantaciją ar burnos chirurgijos procedūras. „Carestream“ CS 8100 3D yra galingesnis nei bet koks kitas rinkoje esantis vidutinio lygio 3D aparatas. 2D technologija leidžia per keletą sekundžių išgauti puikios kokybės panoraminius vaizdus. 2D ir 3D vaizdai papildo vienas kitą, todėl diagnostika yra itin tiksli.

Preciziškas tikslumas: CS 8100 3D skirtas nepriekaištingai tiksliai diagnostikai. Gaunami ryškūs, kontrastingi vaizdai, kurių rezoliucija siekia 75 μm. Tai leidžia odontologui labai aiškiai matyti tiriamą sritį iš visų pusių.

Patogu kiekvienam proceso dalyviui: nesvarbu, ar Jūs specialistas, ar pacientas, nuotrauka bus padaryta sklandžiai ir greitai. Procesas tampa paprastas ir patogus, o rezultatas – puikios kokybės iš pirmo karto, todėl neteks procedūros kartoti. Prietaiso aukštis lengvai reguliuojamas, todėl patogiai jausis bet kokio ūgio pacientas, net ir sėdintis neįgaliojo vežimėlyje.