Paslaugos

Baltijos implantologijos centre jūs rasite tai, kas yra naujausia ir efektyviausia dantų gydymo srityje. Mūsų klinikose Panevėžyje ir Utenoje dirba kvalifikuoti gydytojai, naudojama naujausia įranga ir geriausios medžiagos. Mūsų atlikti darbai tikslūs, ilgaamžiai, funkcionalūs ir estetiški. Mūsų kompetentinga, aukščiausią kvalifikaciją turinti komanda rūpinasi ir nepriekaištingo aptarnavimo rezultatu.

Rekonstrukcinės

 • "All on 4" dantų implantai. Visas žandikaulis ant keturių implantų.
  4 implantai visam žandikauliui
  Mažiau implantų, geresni gydymo rezultatai. Šis gydymo būdas leidžia atkurti viso žandikaulio dantis ir yra finansiškai efektyviausias, lyginant su įprastu implantavimu.
  Plačiau
 • Burnos ir dantų chirurgija
  Mūsų klinikoje dirba burnos chirurgų ir periodontologų komanda, kurios specialistai įvertina burnos ir dantų būklę bei parenka optimalų chirurginį gydymą.
  Plačiau
 • Dantų implantai
  Odontologijos šaka, apimanti iškritusių ar pašalintų dantų rekonstrukciją ir jų sutvirtinimą natūraliomis arba sintetinėmis medžiagomis. Savo savybėmis implantuoti dantys visiškai prilygsta natūraliems dantims. Jais galima laisvai kramtyti net ir kiečiausią maistą, o protezo nereikia išimti.
  Plačiau
 • Dantų protezavimas
  Protezavimas skirtas trūkstamiems dantims ir jų eilėms atkurti bei prarastoms sąkandžio ir kramtymo funkcijoms sugrąžinti. Žmogui sugrąžinama tai, ko jis neteko kartu su prarastais dantimis – pirmiausia galimybė valgyti, sukramtyti maistą.
  Plačiau
 • Endodontinis gydymas mikroskopu
  Endodontinis gydymas gali išgelbėti dantis, kurių nervas (pulpa) turi uždegimą ar infekciją, sukeltus dantų ėduonies. Dantų kanalams gydyti pasitelkiant endodontinį mikroskopą, galima išsaugoti ir sugydyti netgi tuos dantis, kurių nervas (pulpa) ir supantis kaulas itin smarkiai pažeisti.
  Plačiau
 • Kraniomandibulinės disfunkcijos gydymas (KMD)
  Gydant KMD, svarbiausia surasti ligos priežastį. Mūsų klinikų gydytojai bendradarbiauja su osteopatais, fizioterapeutais, LOR specialistais, neurologais, veido ir žandikaulių chirurgais bei rentgenologais, kad galėtume pasiekti sėkmingų gydymo rezultatų.
  Plačiau

Terapinės

 • Burnos higiena
  Profesionali burnos higiena (higieninis dantų akmenų valymas) – ilgalaikis sveikų dantų garantas. Vizito pas burnos higienos specialistą metu atidžiai apžiūrima ir įvertinama paciento dantų bei periodonto būklė, nuvalomos kietos ir minkštos virš ir po dantenomis esančios apnašos.
  Plačiau
 • Dantų balinimas
  Savo pacientams siūlome inovatyviausią dantų balinimo technologiją „BEYOND® Polus® Advanced Teeth Whitening System“, 2017 metais sukurtą ir pagamintą JAV. Šio gamintojo sistemos 7-erius metus iš eilės „American Dental Advisor“ nepriklausomų vertintojų buvo išrinktos Pasaulio geriausiomis dantų balinimo sistemomis.
  Plačiau
 • Dantų protezavimas, dantų implantai Panevėžyje ir Utenoje
  Dantų ėduonies gydymas
  Dantų ėduonis yra labiausiai paplitusi dantų liga ir net 99 % Lietuvos gyventojų dantys yra pažeisti ėduonies. Mūsų odontologijos klinikų tikslas – kuo anksčiau diagnozuoti dantų pažeidimus ir juos gydyti, išsaugant kuo daugiau sveiko danties audinio.
  Plačiau
 • Estetinis plombavimas
  Tai danties struktūras tausojantis metodas, padedantis turėti gražius dantis. Neskausminga ir jokių nemalonių pojūčių nesukelianti procedūra, dar vadinama estetine dantų restauracija.
  Plačiau
 • Nudilusių dantų gydymas
  Atvykus į odontologijos kliniką dėl dantų nudilimo, pacientas atidžiai ištiriamas, o gydymas pradedamas nuo priežasties šalinimo. Antrasis gydymo etapas – restauracinis nudilusių dantų atkūrimas.
  Plačiau
 • Ortodontinis gydymas
  Tai netaisyklingos dantų padėties ir netaisyklingo sąkandžio korekcija. Ortodontinio gydymo metu ne tik tiesinami kreivi dantys, bet ir gydomas netaisyklingas sąkandis, koreguojamas netaisyklingas dantų bei žandikaulių vystymasis.
  Plačiau
 • Rentgenas
  Mūsų klinikoje daromos panoraminės rentgeno nuotraukos ir dentalinės rentgenogramos, kurios labai svarbios diagnostikai bei efektyviam gydymui užtikrinti.
  Plačiau
 • Vaikų dantų gydymas
  Naujausių mokslinių tyrimų duomenimis, net 89 % 4–6 metų amžiaus vaikų dantys yra pažeisti ėduonies, todėl labai svarbu lankytis odontologo kabinete profilaktiškai, o ne tik tuomet, kai vaikui suskausta dantį.
  Plačiau

Registruokitės konsultacijai