Laboratorija

Baltijos implantologijos centras orientuotas į glaudų paciento, gydytojo odontologo ir dantų techniko bendradarbiavimą. Kad pasiektume puikių dantų protezavimo rezultatų, turime ne tik vieną moderniausių Šiaurės Lietuvoje dantų technikų laboratoriją, bet ir visą gydytojų komandą šalia.

Mūsų laboratorijoje dirba aukštos kvalifikacijos, kompetentingi, daugiametę patirtį turintys specialistai. Subūrėme dantų technikų komandą, kurie atlieka aukščiausios kokybės darbus. Laboratorijos specialistai nuolat semiasi žinių iš garsiausių pasaulyje dantų technikų.

Pagrindinis laboratorijos tikslas – sukurti estetiškus, funkcionalius dantų protezus.

Siekdami atkurti dantį, naudojame pačių įvairiausių spalvų ir atspalvių keramikos mases bei dažus, kuriais sukuriamas natūralus danties skaidrumas, peršviečiamumas, opalascencija ir fluorascencija.

  • Tobulėjant technologijoms ir medžiagoms, vis rečiau dantų protezavime naudojami metalo keramikos vainikėliai ar tiltiniai protezai, nes jie nėra pakankamai estetiški.

Daugumą dantų protezų (vainikėlių, užklotų, įklotų, laminatų) gaminame iš bemetalės keramikos, nes ji mažiausiai skiriasi nuo natūralių žmogaus dantų.

  • Vis dažniau prarasti dantys atkuriami, dedant implantus ir protezus ant jų. Atliekame įvairias restauracijas, kurias aptarsime ir pasiūlysime individualiai.

*Išsamesnę informaciją ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.

Atsiliepimai

  • Tomas

    “ Esu be galo patenkintas, kad papuoliau į šią modernią kliniką. Gydžiausi kelis dantis ir gavau profesionalią bei operatyvią pagalbą, išsamų paaiškinimą apie mano dantų būklę ir aiškų gydymo planą. Lankiausi pas skirtingas gydytojas ir nuoširdžiai noriu padėkoti už puikų jų darbą. Jaunas, profesionalus kolektyvas, rekomenduoju šią kliniką visiems-nenusivilsite. ”

  • Sigita

    “ Esu patenkinta šios klinikos darbu, o ypatingai gydytojos Vaidos Puodžiūnaitės darbu. Grįžau iš užsienio, priemė tikrai greitai. Atliko ši gydytoja darbą kruopščiai ir kantriai, suteikė daug reikalingos informacijos ir atsakė į man rupimus klausimus. Linkiu šiai klinikai klestėti ir toliau !!!!!! ”

Palikite atsiliepimą

Registruokitės nemokamai konsultacijai