„All on 4“ dantų implantai

Mažiau implantų, geresni gydymo rezultatai

 „All on 4” gydymo koncepcija buvo sukurta, siekiant veiksmingai atkurti visų dantų netekusių ar netrukus neteksiančių pacientų kramtymo ir estetines funkcijas, naudojant tik 4 implantus vienam žandikauliui. Šiam metodui naudojami keturi implantai, iš kurių du galiniai yra ilgesni ir pasvirę. Pastarieji ilgieji implantai turi didesnį kaulo – implanto sąlytį, todėl gali būti naudojami, esant sumažėjusiam kaulo tūriui. Šis gydymo būdas yra mažiausiai invazinis bei finansiškai efektyviausias, lyginant su įprastais implantais, kai atkuriami viso žandikaulio dantys. „All on 4” gydymo metodas sėkmingai naudojamas jau 15 metų, taigi   yra itin patikimas pacientams, kurie, netekę dantų, patiria didžiulį diskomfortą. Dažnai šį kelią pasirenka žmoės, šiuo metu nešiojantys išimamas plokšteles.

„All on 4“ dantų implantai tinka įvairiems pacientams

Kiekvienas pacientas ir jo situacija yra skirtinga, tačiau, naudodami „All on 4” gydymo sprendimus, galime pateisinti daugelį lūkesčių. Pacientai taip pat įvertino tai, kad po operacijos jie gali naudoti laikinus stabilius visos burnos protezus, kurie atkuria kramtymo ir vaizdinę funkcijas.

Nemokama konsultacija

„All on 4” žingsnis po žingsnio

  • Nemokama gydytojo chirurgo konsultacija. Šio vizito metu padaroma panoraminė burnos nuotrauka, aptariama sveikatos būklė, sudaromas gydymo planas, aptariami siektini rezultatai. Pacientai dažnai atsineša savo ankstesnių nuotraukų, darytų tuomet, kai dar buvo su visa šypsena – tai gydytojui ir laboratorijai padeda maksimaliai įgyvendinti paciento lūkesčius. „Nuimamas” sąkandžio registras – jis vėliau bus naudojamas dantų laboratorijoje gaminant nuolatinius dantų protezus.

  • Pacientas atvyksta „All on 4“ implantavimo procedūrai. Jos metu pašalinami likę dantys, implantuojami 4 implantai. Pastarieji tarnaus kaip atrama viso žandikaulio protezui ir sustiprins kaulą, taip sumažindami dirbtinio kaulo poreikį. Du galiniai implantai yra išlenkti maždaug 45 laipsnių kampu, tai leidžia aplenkti sinuso ertmę viršutiniame žandikaulyje.

  • Tą pačią dieną arba po ne ilgo laiko (priklausomai nuo sveikatos būklės) įtvirtinamas laikinas nejudamas vainikinis protezas. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atrodo labai natūraliai, be to, tvirtinamas prie implantų, tad jau galėsite jaustis lyg su savo dantimis – nejudės, nepasislinks, neiškris.

  • Po kelių mėnesių (paprastai po šešių), kai dantų implantai gerai sugyja ir suauga su kaulu, pagaminami metalo keramikos ar cirkonio oksido nuolatiniai protezai.

Atkuriame ne tik šypseną

„All on 4” gydymo koncepcija tampa vis populiaresnė tarp pacientų ir nesunku suprasti, kodėl – mažesnė kaina ir mažesnė invazija, lyginant su įprastu gydymo būdu, idealūs protezavimo rezultatai suteikia natūralių dantų pojūtį. Atkurta kramtymo funkcija, aiški kalba ir visiškas estetinis komfortas – tai verčių sąrašas, kurį pacientai galėtų tęsti ir tęsti. Svarbiausia vertybė iš visų – atgautas paciento pasitikėjimas savimi.

Pacientų atsiliepimai:

Pacientas (45 m.) po 9 dienų: „Sveiki, tik norėjau Jums papasakoti, kad mano žmonai labai patiko mano nauji dantys, ji mano, kad jų spalva yra ideali :). Atsibudęs šįryt supratau, kad nebejaučiu jokio skausmo. Nuvykau į darbą, o ten visi susižavėję mano dantimis, net ir direktorė. Ji pasakė, kad atrodau daug jaunesnis. Kai pakoregavote protezą, daugiau nebeįsikandu į liežuvį, taigi minkšto maisto valgymas vėl tapo malonumu, laukiu, kol galėsiu valgyti viską. Dėkoju Jums, kad suteikėte tiek daug informacijos, padėjote apsispręsti ir suteikėte galimybę jaustis užtikrintam viso proceso metu.“

Pacientas (55 m.) po 2 mėnesių: „Prieš šią operaciją turėjau labai daug problemų su dantimis. Kai buvau jaunesnis, teko išrauti nemažai dantų, taigi turėjau keletą tiltelių, kurių būklė vis blogėjo ir reikėjo juos kuo nors keisti. Tie, kas yra tai patyrę, žino, kaip svarbu galėti šypsotis, norint pasitikėti savimi. Gydymas iš esmės pakeitė mano gyvenimą. Kol kas esu proceso viduryje, bet jau dabar galiu pasakyti, kad tai keičia mano gyvenimą – valgau, šneku, miegu lyg su nuosavais dantimis. Negaliu sulaukti, kol gydymas baigsis ir turėsiu nuolatinę šypseną.“

Pacientė (33 m.) po 4 mėnesių: „All on 4“ dantų implantavimo ir protezavimo procedūra yra geriausias mano sprendimas. Jau vien mintis, kad teks apsilankyti pas odontologą, gąsdino mane. Mano dantys ir dantenos buvo tokios prastos būklės, kad gydytojas man nuoširdžiai pasakė, jog tik 3-4 dantys burnoje iš vis gali ilgainiui likti sveiki. Nerimavau dėl operacijos, bet gydytojas viską išaiškino, davė laiko apsispręsti, klinikos kolektyvas taip pat palaikė. Operacija truko apie porą valandų. Ją aš tikrai rekomenduočiau bei patarčiau būti drąsesniems ir pasiryžti tai padaryti, pamatysite, tai ne tik dantys, ačiū!“

Pacientė (61 m.) po 7 mėnesių: „Visus apatinius dantis ant keturių dantų implantų man atkūrė vos ne per vieną vizitą ir visai neskaudėjo. Išbyrėjus apatiniams dantims, teko nešioti nuimamus protezus – jaučiausi labai prastai. Jie visai nesilaikė, trukdė kramtyti. Implantus rekomendavo odontologijos srityje dirbanti pažįstama. Esu dar aktyvi ir darbinga, todėl viską apmąsčiusi pasirinkau dantų implantus „All-on-4“ ir šiandien esu labai patenkinta. Su naujais dantimis ant implantų jaučiuosi labai komfortiškai ir jie atrodo kaip tikri.“

„All-on-4“ implantų operacijos kaina yra individuali ir gali būti nustatyta tik po nemokamos chirurgo apžiūros.

Už „All-on-4″ galima atsiskaityti išsimokėtinai. Iki metų terminas – be pabrangimo.

Susijusios paslaugos
Danties implantas550–1000€

Dažniausi klausimai

Kada rinktis „All-on-4“ dantų implantus?

„All-on-4“ dantų implantai dažniausiai naudojami tokiu atveju, kai reikia atkurti visus dantis. Žinoma, tai būtina ne tik dėl estetikos, tačiau ir dėl funkcionalumo, kadangi, netekus nuosavų dantų, labai svarbu užtikrinti jų pakaitalus. Kitu atveju žmogus gali turėti sveikatos problemų, dėl irstančio žandikaulio kaulo net greičiau senti veidas. Akivaizdu, kad implantai padeda ne tik puikiai jaustis, tačiau ir gražiau atrodyti. Implantai padeda pasiekti ilgalaikį rezultatą, o pats implantavimas yra gana greitas ir paprastas. Dažnas bijo procedūros, tačiau vėliau įsitikina, kad jos ne tik kaina gana maža, tačiau ir eiga – greita.

Registruokitės nemokamai konsultacijai