Socialinis projektas

DOVANOSIME ŠYPSENĄ!

Pripažinkite, sveiki dantys ir graži šypsena suteikia neapsakomą pasitikėjimo jausmą savimi. Suprasdami to svarbą norime, pacientui kurio bendra dantų būklė yra tikrai prasta, padovanoti gražią šypseną.

Jei Jūs esate tas, kuris ypač kompleksuojate dėl savo dantų būklės. Jei tai trukdo Jums kasdienybėje ar net užkerta kelią pilnaverčiam gyvenimui, karjerai ar kokybiškam socialiniam gyvenimui – tuomet parašykite mums. Galbūt Jūs būsite tas laimingasis, kuriam mūsų klinikos geriausi specialistai suteiks nemokamą kramtymo funkcijos bei estetikos atkūrimą, naudojant viso žandikaulio atstatymą ant 4 implantų.

KONKURSO SĄLYGOS:

1. Užpildykite dalyvio anketą
2. Prisegtumėte ir savo šypsenos nuotrauką (mūsų objektyviam vertinimui)
3. Anketų laukiame iki kovo 31 dienos. Atrinktus dalyvius mūsų gydytojų kvies apžiūrai ir balandžio mėn 22 d. klinikos konkurso komisija išrinks tą, kuris jos nuomonė bus labiausiai vertas naujos gražios šypsenos.

Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas: tel. nr. +370 651 75555, el. paštu projektas@baltijosic.lt


Dalyvio anketa

* Privaloma

Maksimalus dydis: 64 MB.
Papasakokite mums plačiau, kokiose situacijose jaučiate diskomfortą dėl savo dantų, šypsenos? Kiek laiko gyvenate su šia problema? Ir kaip manote, kaip pasikeistų Jūsų gyvenimas, išgražėjus Jūsų šypsenai?
Sutikimas su rinkodaros taisyklėmis*
Kad UAB „Baltijos implantologijos centras“, juridinio asmens kodas 304028295, adresas Kniaudiškių g. 46-65, Panevėžys, el. paštas info@baltijosic.lt tvarkytų mano vardą, pavarde, elektroninio pašto adresą bei telefono numerį tiesioginės rinkodaros tikslu. Davę tokį sutikimą, turite teisę bet kada jį atšaukti, informuojant bendrovę el. paštu info@baltijosic.lt, nedarant poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui. Jei šia teise pasinaudosite, mes nedelsdami imsimės veiksmų, kad Jūsų asmens duomenis sunaikintume.

Registruokitės konsultacijai